SunnyCamp

БАТЬКАМ

Адміністрація дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Сонячний» просить Вас уважно ознайомитись зі змістом.

Купуючи путівки в ДЗОтВ «Сонячний» дитина та її батьки погоджуються з виконанням встановлених правил внутрішнього розпорядку закладу.

Ми хочемо, щоб діти провели цей час комфортно, цікаво і весело, з користю для розуму і здоров’я, а головне – БЕЗПЕЧНО!

Батьки повинні роз’яснити дітям, що за порушення правил поведінки перебування в дитячому закладу і чинного законодавства, а саме: крадіжка, аморальна поведінка, самовільні дії, які можуть завдати шкоди їх здоров’ю або здоров’ю навколишніх, куріння, вживання алкогольних напоїв або наркотиків – дитина буде відрахована з ДЗОтВ «Сонячний»  і доставлена додому за кошти батьків.

За заподіяний збиток майну закладу відповідальність та компенсацію несуть батьки дитини.

Категорично заборонено привозити до закладу: дорогі телефони, планшети (інші цифрові пристрої), ювелірні вироби та цінні речі.

Адміністрація закладу за збереження цінних речей відповідальності не несе.

Дитина в ДЗОтВ «Сонячний» приймається при наявності путівки, медичної довідки встановленого зразка, (форма 079-0), виданої дитині не раніше ніж за 3 (три) дні до від’їзду в заклад та копії свідоцтва про народження.

ДЗОтВ «Сонячний» постійно здійснюється медичний контроль самопочуття дітей, слідкує за правильним процесом оздоровлення та дотримання правил безпеки. Медичний пункт дитячого закладу відповідає сучасним вимогам, оснащений і укомплектований усіма необхідними медикаментами та обладнанням.

Проїзд до ДЗОтВ «Сонячний» не входить у вартість путівки, якщо це не передбачено договором закупівлі.

З правилами перебування в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Сонячний» ви зможете ознайомитися на нашому сайті.

+38 095 222 34 64 Тетяна Миколаївна, директор
+38 096 389 78 06 Юлія Олександрівна, заступник директора з виховної роботи

 

АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО
РОЗПОРЯДКУ ДЛЯ ДІТЕЙ

РОЗПОРЯДОК ДНЯ

Опитувальник для батьків або осіб, які їх замінюють,про самопочуття дитини, яка направляється на оздоровлення у ДЗОтВ «Сонячний», з метою протидії поширенню коронавірусу (COVID-19)

Пишу от слов моего сына! Я был во многих лагерях, но "Солнечный" абсолютно отличается от них безопасностью, едой и условиями проживания, а также лучшими вожатыми(в основном)
Анна Сергеевна
мама
Это мой первый лагерь в котором когда-либо была.... Я хочу сюда ездить летом, зимой, осенью, весной... пока совсем не выросту. Вожатые просто супер! Тут я смогла получить гору эмоций, веселых, счастливых, новых! Это были незаываемые каникулы, спасибо всем!
Оля
Моя внучка впервые в этом году отдыхала в лагере «Солнечный». В лагере созданы комфортные условия проживания, дети получают разнообразное и вкусное 6-ти разовое питание. Ребята постоянно заняты: ежедневные интересные развлекательные программы, вечерние дискотеки, большое разнообразие мероприятий и кружков по интересам. И, конечно же, море и пляж! Большое спасибо всему педагогическому коллективу и сотрудникам - за создание прекрасных условий для детского отдыха. Отдельная благодарность воспитателю 5 отряда, которая создала в отряде комфортные условия для каждого ребенка, заботилась о детях. Наша внучка с большим удовольствием провела время, получила много позитивных впечатлений и массу удовольствия!
Валентина Петрівна
бабуся
Дякуємо. Наша дитина в захваті! Дуже хоче поїхати наступного року. За його думкою, це найкращий дитячий табір у його житті. Я, як батько, побачив великі зміни в характері сина і дуже вдячний вам за це. До зустрічі наступного року!
Олександр
батько